Loading....

Spacery socjalizacyjne dla psów

Spacery socjalizacyjne dla psów w Oświęcimiu.

Zapraszamy na spacery socjalizacyjne dla piesków, które odbywają się w różnych wariantach, w zależności od potrzeb Twojego psa.


1. Spacery socjalizacyjne dla psów z przywoływaniem.

Spacery przygotowaliśmy dla psów i ich właścicieli, którzy nie tylko chcą zadbać o socjal swojego psa ale także poćwiczyć przywoływanie w rozproszeniach. Jedne z najprzyjemniejszych zajęć, które prowadzimy. Przeprowadzamy na nich jak to mówimy “testy na miłość”, pies musi wybrać swojego Pana i odpuścić inne psy. Większości psom idą wyśmienicie te ćwiczenia.

Seria 4 spacerów po około 60 minut = 120 zł za serię.
Start nowej grupy 9 czerwiec 2024.
Limit na grupę 10 psów.

Spacery odbywają się co tydzień w niedzielne popołudnia. Informację szczegółowe przesyłamy po zapisie psa na te zajęcia.

Zapraszamy do zapisów!

spacery socjalizacyjne dla psow

2. Darmowy spacer socjalizacyjny

Spacer odbywa się raz w miesiącu zazwyczaj w ostatnią niedzielę miesiąca

Daty najbliższych spacerów

  • 26 maj 2024
  • 30 czerwiec 2024
  • 28 lipiec 2024

Na spacery nie są wymagane zapisy. Szczegółowe miejsca zbiórki i godziny publikujemy na naszym FB https://www.facebook.com/Pies.Expert.Behawiorysta
Wystarczy po prostu zabrać swojego psiaka i przyjść.

Zazwyczaj miejscem startowym spaceru jest ul. Przeczna w Oświęcimiu, parking przed mostem. Jednak warto zawsze sprawdzić tą informację na naszym Facebook.

W spacerach nie mogą uczestniczyć psy agresywne. Nie ma też limitu na liczbę uczestników.

spacery socjalizacyjne oswiecim
spacer dla psow oswiecim

3. Spacery dla psów reaktywnych (agresywnych).

Zajęcia przygotowaliśmy dla psów, które reagują agresją na inne psy. Celem jest odwrażliwenie ich na widok drugiego czworonoga i nauczenie braku reakcji oraz wyrywania się na inne psy. Podczas spacerów jest także czas na spokojny odpoczynek, gdzie pies relaksuje się w obecności innych psów. Nawet gdy Twój pies jest bardzo agresywny, zobaczysz już po paru zajęciach poprawę w jego zachowaniu.

Seria 4 spacerów po około 60 minut = 160 zł za serię.
Start nowej grupy 26 maj 2024.
Limit na grupę 6 psów.

Spacery odbywają się co niedzielę w godzinach popołudniowych zazwyczaj o 15:30. Szczegółowo na temat spotkań informujemy po zapisaniu psa na zajęcia.

spacery dla psow
Back To Top