Loading....

Psie przedszkole Oświęcim

Psie przedszkole Oświęcim.

Zapraszamy także psy z miast Kęty, Zator, Libiąż i okolicznych.

Pies Expert zaprasza szczeniaki na zajęcia w psim przedszkolu, gdzie rozwiną one swoje umiejętności społeczne, podczas kontaktów z innymi psami i ludźmi. Psy uczą się komunikacji nie tylko z innymi psami ale także z różnymi gatunkami zwierząt i ludźmi w różnym wieku i wyglądzie. Natomiast dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję jak wychowywać i socjalizować swojego pupila, aby wyrósł na zrównoważonego psa. Nauczymy Cię budowania właściwych relacji z twoim psem, które przełożą się na osiągnięcie symbiozy i więzi. Twojego zwierzaka nauczymy podstawowych komend posłuszeństwa, które pomogą Ci w codziennym życiu z psem. Psie przedszkole Oświęcim zaprasza szczeniaki także z ościennych miast takich jak Zator, Kęty, Brzeszcze, Bieruń, Tychy, Libiąż,  Andrychów, Zator, Chełmek i okolicznych.

psie przedszkole oswiecim

Przyjmujemy zapisy! Start nowej grupy 22 czerwiec 2024.

Cena kursu 420 zł

Kurs obejmuje 7 spotkań łącznie 9 godzin szkoleniowo-socjalizacyjnych oraz spacer socjalizacyjny.

W psim przedszkolu nauczymy twojego szczeniaka:

 • hamowania gryzienia (oduczenie gryzienia domowych przedmiotów),
 • podstawowych komend posłuszeństwa,
 • odpowiedniej zabawy,
 • akceptowania zabiegów pielęgnacyjnych,
 • socjalizacji z dziećmi i osobami starszymi,
 • nauki czystości,
 • pozostawiania samego w domu,
 • nieskakania na ludzi,
 • oraz pomożemy w zapobieganiu wielu problemów z zachowaniem.

Zapraszamy na zajęcia szczeniaki od 3 do 6 miesiąca życia.

Zobacz galerię

Psie przedszkole Oświęcim – zalety naszych szkoleń

 • Jesteśmy otwarci, jeśli nie jesteś pewien, czy nasza szkoła jest dla Ciebie. Przyjdź najpierw do nas i zobacz jak prowadzone są szkolenia. Zdecyduj po takim spotkaniu czy są to zajęcia dla Ciebie i Twojego psa.
 • jesteśmy elastyczni, jeżeli nie możesz przyjść na szkolenie, a pozostała część kursantów się zgodzi możemy przełożyć zajęcia na inny termin.
 • Podpisujemy umowę na szkolenie, wiec nie musisz się obawiać w wpłacone pieniądze.

Działamy w założeniu nic na siłę, na wszystko jest czas. Śpiesząc się możemy, wyrządzić więcej złego niż nam się wydaje!
Możesz kontynuować naukę na kursach dla dorosłych psów >>>>>

Rola psiego przedszkola w socjalizacji szczeniąt

Pewnie większość z was słyszała słowo socjalizacja, albo socjal. Co to właściwie znaczy socjalizacja u psów ? Socjalizacja jest to przyzwyczajanie do rozmaitych rzeczy i zjawisk, które mogą wystąpić w środowisku. Szczeniak doświadcza różnorodnych bodźców rozwojowych z których może odnieść  korzyć w postaci trwałych  pozytywnych efektów w funkcjonowaniu w dorosłym życiu. Często u ludzi stosuje się stwierdzenie “czym skorupka nasiąknie za młodu”, które świetnie można odnieść do psów. Jeżeli zamkniemy naszego szczeniaka w czterech kątach, to prosimy się o problemy.

Wszystkie braki i zaniedbania w okresie socjalizacji młodego szczeniaka w kontaktach z innymi psami i ludźmi, skutkują trudnościami w przystosowaniu się do społecznego otoczenia i ograniczonymi możliwościami uczenia się nowych umiejętności i sytuacji. Dotyczy to także szczeniąt, które są izolowane od różnych bodźców  i sytuacji takich jak zabawa z innymi psami, przebywaniem w nowych miejscach. Co najważniejsze okres pierwotnej socjalizacji kończy się bardzo szybko nawet już w 18 tygodniu, więc nie masz dużo czasu.

Gdzie znajduje się psie przedszkole Oświęcim ?

Zajęcie odbywają się na naszym placu treningowym, który znajduje się w odległości 5 km od Oświęcimia w wiosce Porębie Wielkiej, przy ul. Lachetówka 11.

Zobacz także

szkolenia psów oświęcim +

hotel dla psów Oświęcim +

behawiorysta psi +

Back To Top