Loading....

Behawiorysta dla psa i kota

Behawiorysta dla psa i kota

Masz problem ze swoim psem i kotem lub po prostu chcesz dobrze wprowadzić nowego zwierzaka do obecnego  i nie popełnić żadnych błędów?  Pies Expert i Kot Expert pomoże Ci w tym. Jeżeli szukasz zoopsychologa, który zajmuje się relacjami i rozwiązywaniem problemów międzygatunkowych, dobrze trafiłeś. Czasami warto zasięgnąć porady, zwłaszcza jak nie wiesz jak odpowiednio wprowadzić psa do kota i odwrotnie. Często pierwsze “złe wrażenie” może rzutować na późniejszą relacje między zwierzętami.  Jeżeli już pojawiła się agresja i pies goni kota, albo kot atakuje psa (tak, takie przypadki się też zdarzają) nic straconego. Zawsze można pracować nad odbudowaniem relacji. Jednak przeważnie jest to długotrwały proces i nie zawsze kończy się sukcesem. Zatem jeżeli zależy Ci, aby Twoje zwierzęta żyły w symbiozie, umów wizytę behawiorysty dla kota i psa, który opracuje dokładny plan pracy z twoimi zwierzętami.

W jakiej sytuacji pomoże Ci behawiorysta ?

  1.  Zamierzasz wprowadzić nowego zwierzaka do domu, psa lub kota. Chcesz to zrobić jak najlepiej pod okiem specjalisty, aby mieć pewność, że nie popełniasz żadnych błędów.
  2.  Masz już psa lub kota, a chcesz dać dom nowemu zwierzakowi z odmiennego gatunku.  Behawiorysta opracuje plan wprowadzenia nowego psa / kota, tak aby osiągnąć symbiozę między zwierzętami.
  3. Twoje zwierzę zareagowało agresywnie na nowego domownika.  Pomożemy, rozwiązać konflikt między zwierzętami i obniżyć ich progi reakcji aby zaczęły się akceptować, a z czasem i lubić swoje towarzystwo.
  4. Twój pies lub kot bardzo się boi nowego zwierzęcia, chowa się po kątach, nie chce kontaktu z obcym dla niego zwierzęciem i omija je z daleka. Pomożemy twojemu psu lub kotu poczuć się lepiej oraz dostosować do nowej sytuacji.

Behawiorysta dla psa i kota świadczy konsultację z dojazdem:

na terenie województw śląskiego i małopolskiego w takich miastach jak: Oświęcim, Chrzanów, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Katowice, Chorzów, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Ruda Śląska, Mysłowice oraz miast, które znajdują się okolicach w wymienionych.

Uwaga! istniej możliwość  konsultacji psa w dowolnym miejscu Polski, jednak wówczas będziesz musiał pokryć koszty dojazdu.

Mapa obszaru działania Pies Expert i Kot Expert, gdzie dojeżdżamy do psów i kotów, bez dodatkowych kosztów dojazdu >>>

usługi behawioralne
Cennik - konsultacje behawiorystyCena
Jednorazowa konsultacja w domu zwierzęcia
1,5 - 2h
200 zł
W cenę wliczony dojazd
II i kolejne konsultację kontrolne100 zł
Opracowanie oceny behawioralnej psa /kota w formie pisemnej50 zł
Dojazd do klienta w cenie, poza wyznaczoną lokalizacją0,50 gr / 1 km

Zobacz jak pomagamy

czy aport jest dobry dla psa
03, Październik 2022

Cała prawda o aporcie. Czy aport jest dobry dla psa ?

Często podczas pracy behawiorysty spotykam się z właścicielami psów którzy myślą, że rzucając piłkę zmęczą psa ale czy tak jest ......

Czytaj więcej
jak przyzwyczaić szczeniaka do zostawania samemu w domu
25, Czerwiec 2022

Jak nauczyć szczeniaka zostawania samemu w domu ?

Jesteś właścicielem słodkiej puchatej kulki ? Kupiłeś lub adoptowałeś malucha ? Świetnie! Musisz go uczyć zostawania samemu od pierwszych dni! ......

Czytaj więcej
jak przyzwyczaić psa do klatki
22, Kwiecień 2022

Klatka dla psa, dobro czy zło ? Jak przyzwyczaić psa do klatki

Zdarza się, że podczas pracy behawioralnej wykorzystuje klatkę jako element terapii. Przykładowo psy, które są nadmiernie przywiązane do właściciela uczy ......

Czytaj więcej
Więcej

Zobacz także

behawiorysta dla kota +

behawiorysta dla kota

behawiorysta psi +

Konsultacje psów

behawiorysta dla psa online +

Behawiorysta dla psa online

Back To Top